Dzieje sięFotomy:Głogów

Złote, platynowe, diamentowe, a wśród nich prawdziwe perły3 min czytania

Złote, platynowe, diamentowe, a wśród nich prawdziwe perły

XX Gala Talentów Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie za nami. To był wieczór (29.03.) najbardziej uzdolnionych uczniów szkoły, w tym wszechstronnie.

Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury była wypełniona po brzegi dumnymi rodzicami i bliskimi licznych laureatów. Wręczono wiele medali za osiągnięcia w nauce, frekwencję i inne szkolne sukcesy – od brązowych po diamentowe. Te ostatnie ośmiu uczniów w asyście rodziców otrzymało z rąk prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

W przerwach kolejnych dekoracji na scenie prezentowali się uczniowie utalentowani artystycznie. Publiczność oklaskiwała m.in. Zuzannę Oziębałę w duecie z Kają Urban ze Studia Talentów MOK, bardzo utytułowany szkolny zespół taneczny „Be4U” ze specjalnym udziałem absolwentek szkoły czy klarnecistę Antoniego Piszlewicza. Olga Rzepa, znana dotąd jako prawdopodobnie najmłodsza pisarka w Polsce, tym razem pokazała swój talent wokalny, z własnym akompaniamentem na gitarze akustycznej. SP 8 to szkoła wielu talentów. GH

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się